EN
EN

Máte už dosť toho, že nerozumiete jazyku, ktorým Boh hovorí?

+ Máte pocit, že vám uniká niečo dôležité, čo vám Boh chce povedať?

+ Lámete si hlavu nad tým, že nežijete svoj život naplno, pretože nerozumiete tomu, čo vám Boh hovorí?

+  Ste frustrovaní z toho, že nachádzate protirečivé informácie na Googli a v knihách o výkladoch snov?

+ Chceli by ste konečne nájsť systematický, interaktívny a biblický prístup k výkladu snov?

+ Chcete patriť do komunity, v ktorej môžete rásť a učiť sa?

+ Túžite, aby ste rozumeli jazyku, ktorým Boh hovorí?

Tak už ďalej nehľadajte!

Predstavujeme vám online vzdělávací komunitu 1000x život:

1000x život, online vzdelávacia komunita je obohacujúcou skúsenosťou pre každého, kto túži počuť Boha cez svoje sny i počas dňa a chce získať Božiu múdrosť, aby mohol naplno žiť svoj život podľa nebeského zámeru.

Už dnes se můžeš stát členem...

$99.00 dolarů za měsíc

  • Živé mentorské hovory s otázkami a odpověďmi
  • Online vzdělávací komunita
  • Prorocká laboratoř
  • Laboratoř snů
  • Kurz Umění výkladu snů
  • Bootcamp Boží komunikace
  • Bootcamp výkladu snu
Přihlaš se!

Prečo je 1000x život špeciálnym?

Placeholder Image

Biblická metodológia

Systematický biblický prístup ako rozumieť snom i jazyku, ktorým Boh hovorí počas dňa.

Placeholder Image

Podporná komunita Povzbudenie a podpora

Staňte sa súčasťou synergickej online komunity zanietených nasledovníkov Ježiša, ktorí sa učia porozumieť jazyku, ktorým Boh hovorí.

Placeholder Image

Spätná väzba

Pravidelné precvičovanie výkladu reálnych snov spolu so spätnou väzbou od skúsených členov online komunity nesmierne zrýchli váš rast.

.

Klikněte ZDE a najděte odpovědi na nejčastější otázky.
Placeholder Image

Vždy som v noci mala sny, po celý môj život, avšak nebola som si istá, čo tieto sny znamenajú. Čítala som mnoho kníh o výklade snov a zúčastnila som sa aj online kurzu, ktorý robila iná organizácia, ale stále som v tom bola stratená. S metódou výkladu snov Dreams MasterClass som konečne našla spôsob, ktorý mi dával zmysel. Je to veľmi intuitívne a aj v duchu vnímam, že je to správne. Viac ako kedykoľvek pred tým som nadšená z objavovania správ, ktoré mi Boh posiela a stále sa trénujem, aby som mohla pomôcť iným pochopiť ich sny. Tento kurz veľmi odporúčam.

Alejandra Sagissor, USA
Placeholder Image
Placeholder Image
Placeholder Image

Dreams MasterClass od základov zmenil môj život spôsobom, ktorý som si dovtedy ani len nevedel predstaviť. Tento kurz považujem za najlepšiu investíciu, akú som kedy urobil! Som zaň veľmi vďačný.

Nikolaus Lobkowicz, Česká republika
Placeholder Image

Dreams MasterClass ma zmocnil, aby som lepšie pochopil Božie spôsoby. Mal som príležitosť dozvedieť sa princípy, ktoré mi pomohli hlbšie pochopiť, ako Boh komunikuje prostredníctvom snov. V kurze MasterClass som našiel komunitu podobne zmýšľajúcich ľudí a spoločne s nimi som mohol rásť. Je to pre mňa neskutočným zdrojom a inšpiráciou. Veľmi odporúčam tento kurz každému, kto je pripravený ísť vo svojom živote na vyššiu úroveň.

Daniel Odukoya, USA
Placeholder Image

Už viac ako 60 rokov som kresťanom. Celý svoj život som žil podľa biblických princípov a rozhodnutia som robil na základe svojho pochopenia toho, čo učí Biblia. Potom som zistil, že Boh k nám stále hovorí cez sny a že sa zaujíma o každé naše rozhodnutie, ktoré v živote robíme. Avšak porozumenie snom je ako učiť sa nový jazyk. Musíte ho precvičovať a naučiť sa jeho nuansy. Konečne mi došlo, čo Ježiš myslel tým, keď povedal: „Moje ovce počujú môj hlas, a ja ich poznám a nasledujú ma!“ Verím, že zapojenie do kurzu Dreams MasterClass je rozhodnutím, ktoré vám zmení život! Poskytne vám všetky potrebné nástroje na to, aby ste mohli počuť, poslúchať a kráčať s istotou, vediac, že ste vošli do Božieho plánu pre vás život.

Ramses Girgis, USA
Placeholder Image

Ísť na kurz Dreams MasterClass bol pre mňa krok viery. Pred tým, ako som začala chodiť na kurz, som si často nepamätala, čo sa mi snívalo. Niekoľko týždňov potom, ako som začala chodiť na kurz, sa začal počet snov, ktoré som si pamätala, značne zvyšovať. Vyučovania Dreams MasterClass o starobylej hebrejskej metóde výkladu snov mi otvorili nové dimenzie ako komunikovať so svätým Bohom a som vďačná za tento kurz a tím, vďaka ktorému je Dreams MasterClass prístupný online.

Annie Klockenhoff, Nemecko
Placeholder Image

Bola som na troch kurzoch o snoch v dvoch rôznych krajinách a ani jeden nebol taký komplexný ako Dreams MasterClass. Špeciálne sa mi na tomto kurze páči to, že ide poriadne do hĺbky pri rôznych typoch snov. Tento kurz je ako majstrovská škola, ktorá trénuje šéfkuchárov pochopiť rôzne prísady v Božom delikátnom jedle snov.

Eva Bradnová, Česká republika
Placeholder Image

Páči sa mi spôsob, ktorým Dreams MasterClass vyučuje umenie výkladu snov - ako umenie a nielen ako zoznam symbolov. Vyučuje sa ako jazyk, rovnaký jazyk, ktorý Boh používa, keď s nami hovorí v prorockých obrazoch. Tiež si cením, aké sú jednotlivé lekcie systematické. Metodológia výkladu snov mi skutočne pomáha pochopiť sny, keďže používa veľa príkladov snov a poskytuje koučing a spätnú väzbu. Plus online komunita, kde si to môžeme precvičovať, vykladať si navzájom sny je... WOW... veľké požehnanie! Veľmi tento tréning odporúčam!

Zora Hornová, Česká republika
Placeholder Image

Mám rád koučovacie stretnutia s otázkami a odpoveďami a spôsob, ktorým nás kouči zapájajú do procesu. Je to úplne iný kurz v porovnaní s ostatnými, kde len pasívne pozeráte video alebo počúvate audio nahrávku. Bolo to prínosné a zaujímavé. Páči sa mi, že Dreams MasterClass vo vyučovaní využíva reálne príklady zo života a prípadové štúdie.

Denis Blaho, Slovensko
Placeholder Image

Jmenuji se Jakub Skřička, jsem z Rudolfova u Českých Budějovic v jižních Čechách. Díky účasti v kurzu Dreams MasterClass jsem jednoznačně začal více rozumět svým snům. Zažívám povzbuzení, protože s tím, jak se zvyšuje schopnost snům rozumět, zvyšuje se i jejich počet. Další velké povzbuzení je v tom, že se skrze sny otevřel další komunikační kanál s Bohem. Odpovědi na některé otázky mi Bůh opravdu dal skrze sny a to v momentě, kdy jsem naplno poznal, že i sny jsou prostředkem Ducha Svatého. Osobně jsem měl nějakou představu o svém životním poslání. Tato moje představa se díky kurzu velmi upřesnila a sny mi pomáhají nasměrovat své úsilí tím správným směrem. Díky porozumění snům jsem se přiblížil i Bohu a to je věc, která sama o sobě stojí za to! Další věc, za kterou jsem vděčný je to, že znalosti z kurzu pomáhají i lidem okolo mne. S tím jak kurz postupuje, přibývají i lidé v mém okolí, kterým se zdají sny. Mám velkou radost, když jim mohu zprostředkovat výklad a vidím, jak jsou povzbuzení v jejich vlastní životní cestě. A hlavně jsem vděčný Bohu za tento dar. Bez jeho milosti a vedení Duchem Svatým by to nebylo možné.

Jakub Skřička, Rudolfov, ČR
Placeholder Image

Dreams MasterClass mi moc pomohl rozumět snům a Božímu vedení. Pán mi ukazuje jaké poselství ve snech zjevuje mně i ostatním, kteří se mnou sen sdílí. Jsem potěšená, když rozumím Božímu poselství a můžu se tím směrem modlit nebo jsem povzbuzená z toho, jak je Pán konkrétní ve svém poselství a potěšeuje mě. Vidím jasněji, co Bůh říká a začínám rozumět načasování i symbolům, které se ve snu vyskytují. Před kurzem jsem snům rozuměla jen částečně a nedokázala jsem vidět, co znamenají symboly a jednotlivé části, které jsem ve snu měla. Teď už tomu většinou rozumím. Jsem ráda, že v kurzu jsem a vidím, že rostu.

Pavla Markupová, Kladno, CR
Placeholder Image

Som viac povzbudená, že by som mohla časom zvládnuť porozumieť aspoň trošku jazyku snov. Viac som začala chápať moje staršie sny, zatiaľ mi Boh ukazoval v snoch môj stav a čo asi stane v mojom živote, no je to ťažké obdobie. Dostávam však aj povzbudenia a silné... Vďaka tomuto kurzu sa mi začínajú niektorí moji blízki zverovať so svojimi snami, no učím sa a naozaj mi to niekedy nejde, ale vždy spolu pri rozhovore viac porozumieme posolstvu sna alebo keď sa pýtam Pána a som napríklad na dlhej prechádzke sama, tak mi prichádzajú odpovede - ktoré sa týkajú snov, nad ktorými uvažujem a na ktoré sa pýtam Ducha Svatého. Začínam byť povzbudená tým, že niektorým snom porozumiem a chcem sa učiť ďalej... Tento kurz je neskutočne prínosný, lebo sny ma od malička fascinovali a teraz mám šancu sa niečo naučiť. To, že sa z tejto šance teším je aj dôvodov, prečo v ňom pokračujem aj navzdory tomu, že sa mi sťažuje finančná situácia, ale si hovorím, že na tento kurz mať budem, ak chce Boh, aby som sa niečo naučila a budem požehnaná do tejto služby.

Dana Bohunická, Slovensko
Placeholder Image

Začal som snívať a sny si pamätať a hlavne som začal chápať tomu ako Pán hovorí. Predtým som si sny nepamätal. Teraz si sny pamätám a lepšie chápem jazyk Boha Otca.

Miroslav Minich, Prievidza, Slovensko
Placeholder Image

Díky Dreams MasterClass jsem si uvědomila, že Bůh skutečně skrze sny ke mně mluví. Kurz mi dal řád do zápisu snů. Do té doby jsem si sny zapisovala do normálního deníku, kde často i zapadly. Teď už na to mám ale samostatnou složku a už při pohledu na ni se mě srdce chvěje radostí. Také jsem si při sepsání názvů jednotlivých snu uvědomila, jak moc Otci záleží na tom ukázat mi, jak jej zajímám. Nebýt kurzu, nevěděla bych, o jakých tématech se mnou Bůh mluví. Také mi kurz pomáhá stále více rozumět jednotlivým detailům snu a mám i moudrost k výkladu snů mých přátel a strategie, za co se za druhé lidi modlit. Je až překvapivé, jak moc Bohu záleží na maličkostech i u druhých... Úplně jsem v úžasu nad tím, jak Bůh mluví k obyčejným lidem o světových událostech! Během DMC kurzu a snů od Otce jsem zažívala i uzdravování, povzbuzení, vedení, novou svobodu... Silně jsem při sledování jednotlivých vyučování a výkladů vnímala Boží přítomnost. Často se mi zdály sny podle toho, na jaké téma bylo zrovna vyučování, tak jsem byla Duch Svatému vděčná. Děkuji, rozhodně nelituji této investice. Dříve jsem hledala výklad u druhých, teď se učím jej hledat i na modlitbě. Vede mě to do přímluv, modliteb... Prostě super!

Jana Horáková, Ostrava, Česká republika
Placeholder Image

Z kurzu mám velký užitek, protože se nejedná jen o jazyk snů, ale spíš vůbec o Boží jazyk, který mi více otvírá porozumění tomu, jak ke mně Bůh mluví, ale i Písmu. Příkladem můžou být jména. Dívala jsem se znovu na oddíl 2 Pa 20, který je pro mě nyní aktuální. Tentokrát mě pod vlivem kurzu napadlo podívat se, co znamená jméno Jachzíel ve verši 14. Našla jsem, že to znamená “Hospodin slyší”. A z toho jsem nadšená, protože to ukazuje na Boží moc, kdy on měl připraveného člověka, kterému rodiče dali tohle jméno, a začátek té Boží odpovědi prostřednictvím toho jména je: "Slyším vás." Nádhera. Je to jen jeden příklad z mnoha, které jsem poslední dobou díky kurzu prožila.

Blanka Wichterlová, Česká republika
Placeholder Image

Dreams MasterClass změnil moji schopnost rozumět snům. Připadá mi, že většině svých snů rozumím lépe než předtím, takže jsem povzbuzená v tom, pokračovat a rozvíjet se. Nějaké teoretické znalosti z různých křesťanských knih jsem měla už předtím, ale výkladu snů jsem se věnovala nesoustavně, nárazově, chybělo mi vedení, zpětná vazba a vzory. Jistou komplikací pro mě bylo i to, že literatura k tomuto tématu je zatím vesměs cizojazyčná. Zapojením do DMC se „musím“ výkladu snů po delší časové období pravidelně věnovat, je tu spojena teorie s praxí, z výkladů pokročilejších nebo obdarovanějších se můžu učit a na základě zpětné vazby mám možnost zjišťovat, jak je to s trefností mých vlastních výkladů, navíc je to v mé mateřštině. Rozhodně nelituji, že jsem do toho šla, a jsem vděčná celému týmu vedoucích za nasazení a obětavost spojené s realizací kurzu.

Věra Šlangalová z Chomutova, Česká republika

$99.00 dolárov za mesiac

Připoj se k 1000x život!